Forum MuseOnline.fora.pl Strona Główna

Nightmare

Dołączył: 24 Sie 2011

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 16:56, 27 Sie 2011    Temat postu: 28.10.11 - YOUNG GUNS, Poznań, Minoga

Young Guns to angielski zespół, grający alternatywnego rocka. Pochodzi z High Wycombe, Buckinghamshire. 22 czerwca 2009 roku wydali swoją debiutanckie EP („Mirrors”), a ich debiutancki album „All Our Kings Are Dead” pojawił się rok później – 12 lipca 2010, osiągając 43. miejsce na UK Albums Chart oraz 3. na UK Rock i Indie. Supportowali takie zespoły jak Bon Jovi czy Lostprophets oraz występowali na wielu festiwalach w Wielkiej Brytanii jak i w Europie w tym Reading Festival, gdzie zespół dzielił scenę z Guns N’Roses i Queens of the Stone Age. 11 lipca 2011 roku pojawi się reedycja ich debiutanckiego albumu – „All Our Kings Are Dead: Gold Edition”

Dodając coś ode mnie, są naprawdę świetnym, wartym uwagi zespołem. Jeśli macie czas i ochotę przesłuchajcie kilka ich piosenek... moimi ulubionymi są winter kiss, stiches i elements.

Panowie z tego zespołu postanowili ruszyć tyłki i w ramach trasy po Europie zagrać, aż dwa razy w Polsce Smile

28.10.11 - POZNAŃ, Minoga
29.10.11 - WARSZAWA, Radio Luxembourg

Bilety kosztują niecałe 50 zł, ja będę z Poznaniu na 100 %, z Warszawą się jeszcze zobaczy. Ktoś jedzie ?

Rockowa

Dołączył: 11 Kwi 2011

Skąd: Poznań
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 19:27, 28 Sie 2011    Temat postu:

Szczerze? Ja mam do tego klubu w Poznaniu jakieś 5 kilometrów (jak powiedziało google maps). Około 13 minut samochodem xd jedyny problem polega na tym, że nigdy nie słyszałam o tym zespole i poznałam ich dopiero dzisiaj 8D i przyznam, że grają całkiem nie najgorzej... Cóż, zobaczymy. Jak znajdę człeki, z którymi bym się zabrała i ktoś da mi pieniądze... Bo z finansami u mnie krucho. Rodzina też by zachwycona nie była, gdybym chciała się wybrać, bo na koncerty w tym roku poszła kupa kasy Rolling Eyes najpierw orange, teraz jadę w listopadzie na 30stm... będzie ciężko.
A wiadomo może od ilu lat jest wstęp bez opiekuna? ;D

Nightmare

Dołączył: 24 Sie 2011

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:38, 28 Sie 2011    Temat postu:

Ja też poznałam ich niedawno dopiero w czerwcu, ale jestem zakochana w ich muzyce. Koncert przezywam tym bardziej, że to będzie mój pierwszy... na 30stm miałam jechać, ale jednak Łódź za daleko v.v A co do wstępu to chyba będzie tradycyjnie 16 lat z karteczką CHYBA, nie wiem dokładnie. Ja idę z koleżanką.. 20 letnią pod jej opieką.

Rockowa

Dołączył: 11 Kwi 2011

Skąd: Poznań
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:46, 29 Sie 2011    Temat postu:

Wiesz co, posłuchałam ich sobie wczoraj i stwierdziłam, że są naprawdę świetni *-*
Jest gdzieś strona główna tego występu, regulamin, wzór tej karteczki albo cuś? Razz Ogółem nawet nie wiem jaki ten klub jest duży... właściwie to ja nic nie wiem XD Jakbyś coś miała to proszę o linka :>
A opiekuna też nie mam xd ciężki mój los.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum MuseOnline.fora.pl Strona Główna -> Koncerty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: